MDLSP1-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP1-14M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDLSP1-14M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Ngā Rauemi: MDLSP1-14M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDLSP1-14M-01
Tau Wae MDLSP1-14M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270841 pcs Pepa Raraunga MDLSP1-14M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.065" (1.65mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.098" (2.50mm)
Raupapa MDLSP1 Ētahi Ingoa 61054081
MDLSP1-14M-01-ND
MDLSP114M01
RP913
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.065" (1.65mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.098" (2.50mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whānui 0.839" (21.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 0.551" (14.00mm)