MDLSP1-16M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP1-16M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDLSP1-16M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 16MM
Ngā Rauemi: MDLSP1-16M-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDLSP1-16M-01
Tau Wae MDLSP1-16M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 16MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 312742 pcs Pepa Raraunga MDLSP1-16M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.065" (1.65mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.098" (2.50mm)
Raupapa MDLSP1 Ētahi Ingoa 61054082
MDLSP1-16M-01-ND
MDLSP116M01
RPC4321
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.065" (1.65mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.098" (2.50mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whānui 0.917" (23.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.630" (16.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 0.630" (16.00mm)