ILAS1206ER102V
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ILAS1206ER102V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Ngā Rauemi: ILAS1206ER102V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
65535 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ILAS1206ER102V
Tau Wae ILAS1206ER102V Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 790754 pcs Pepa Raraunga ILAS1206ER102V.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ILAS-1206
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Waehanga Kaihanga ILAS1206ER102V
Inductance @ Frequency 1 kOhm @ 100MHz Teitei (Max) 0.039" (1.00mm)
Pupuhi Signal Line Whakarite Tae 750 mOhm
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN DC Resistance (DCR) (Max) 150mA
Raina Taea - Kaore i te whakakorehia 4
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ILAD.02
ILAD.02
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: EVALUATION KIT FOR ILA.02
I roto i te taonga: 1017 pcs
Tikiake:
RFQ
ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
I roto i te taonga: 715893 pcs
Tikiake: ILAS1206ER121V.pdf
RFQ
ILA.08
ILA.08
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: ILA.08.pdf
ILAS1206ER301V
ILAS1206ER301V
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER301V.pdf
MPZ0603S330CT000
MPZ0603S330CT000
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Tikiake: MPZ0603S330CT000.pdf
ILA.09
ILA.09
Whakaahuatanga: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: ILA.09.pdf
ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER600V.pdf
ILA.01
ILA.01
Tikiake: ILA.01.pdf
ILAS1206ER601V
ILAS1206ER601V
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER601V.pdf
ILA.02
ILA.02
Whakaahuatanga: RF ANT 869MHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: ILA.02.pdf
BK1005HM750-T
BK1005HM750-T
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Tikiake: BK1005HM750-T.pdf
ILAD.01
ILAD.01
Whakaahuatanga: EVALUATION KIT FOR ILA.01
I roto i te taonga: 925 pcs
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel