ILAS1206ER301V
Hua Hua
Tau Wae: ILAS1206ER301V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Ngā Rauemi: ILAS1206ER301V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ILAS1206ER301V
Tau Wae ILAS1206ER301V Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 700658 pcs Pepa Raraunga ILAS1206ER301V.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ILAS-1206
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 300 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pepa Tae Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 250mA
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
I roto i te taonga: 27534 pcs
Tikiake: ILA.09.pdf
I roto i te taonga: 1017 pcs
Tikiake:
RFQ
ILAD.01
ILAD.01
Whakaahuatanga: EVALUATION KIT FOR ILA.01
I roto i te taonga: 925 pcs
ILA.08
Whakaahuatanga: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: ILA.08.pdf
ILAS1206ER601V
ILAS1206ER601V
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER601V.pdf
ILAS1206ER102V
ILAS1206ER102V
Kaihanga: Vishay Dale
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER102V.pdf
ILA.01
ILA.01
Tikiake: ILA.01.pdf
ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER121V.pdf
ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Tikiake: ILAS1206ER600V.pdf
ILA.02
ILA.02
Whakaahuatanga: RF ANT 869MHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: ILA.02.pdf
MMZ1608F750BTD25
MMZ1608F750BTD25
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 75 OHM 0603 1LN