ILAS1206ER600V
Hua Hua
Tau Wae: ILAS1206ER600V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Ngā Rauemi: ILAS1206ER600V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ILAS1206ER600V
Tau Wae ILAS1206ER600V Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 730180 pcs Pepa Raraunga ILAS1206ER600V.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ILAS-1206
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 60 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pepa Tae Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 400mA