ILAS1206ER121V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ILAS1206ER121V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Ngā Rauemi: ILAS1206ER121V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ILAS1206ER121V
Tau Wae ILAS1206ER121V Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 715893 pcs Pepa Raraunga ILAS1206ER121V.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ILAS-1206
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pepa Tae Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 350mA
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
I roto i te taonga: 33612 pcs
I roto i te taonga: 1017 pcs
ILA.09
Whakaahuatanga: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD