B86306A0418S000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B86306A0418S000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 418A CHASS
Ngā Rauemi: B86306A0418S000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 38 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86306A0418S000
Tau Wae B86306A0418S000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 418A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38 pcs Pepa Raraunga B86306A0418S000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block, Wire Leads Raupapa B86306
Ētahi Ingoa B86306A 418S
B86306A418S
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 120µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 418A