B86305L0100S000
Hua Hua
Tau Wae: B86305L0100S000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B86305L0100S000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 430 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86305L0100S000
Tau Wae B86305L0100S000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 430 pcs Pepa Raraunga B86305L0100S000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Ratau Ake - Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa B86305 Ētahi Ingoa B86305L 100S
B86305L100S
B86305L100S-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 130µH
Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 100A Whirihoranga Single Stage