B86306A0060S000
Hua Hua
Tau Wae: B86306A0060S000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 60A CHASS MNT
Ngā Rauemi: B86306A0060S000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 246 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86306A0060S000
Tau Wae B86306A0060S000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 60A CHASS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246 pcs Pepa Raraunga B86306A0060S000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block, Wire Leads Raupapa B86306
Ētahi Ingoa B86306A 60S
B86306A60S
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 460µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 60A