B86305L0011R000
Hua Hua
Tau Wae: B86305L0011R000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 11A CHASS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86305L0011R000
Tau Wae B86305L0011R000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 11A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1032 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B86305
Ētahi Ingoa B86305L 11R
B86305L11R
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 2.6mH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 11A