B86301U0400S000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B86301U0400S000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 400A CHASS
Ngā Rauemi: B86301U0400S000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 228 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86301U0400S000
Tau Wae B86301U0400S000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 400A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228 pcs Pepa Raraunga B86301U0400S000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa B86301
Ētahi Ingoa B863 1U 400R
B8631U400S
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 13µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 400A