B86305L0010R000
Hua Hua
Tau Wae: B86305L0010R000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B86305L0010R000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86305L0010R000
Tau Wae B86305L0010R000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1196 pcs Pepa Raraunga B86305L0010R000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Ratau Ake - Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa B86305 Ētahi Ingoa B86305L 10R
B86305L 10R
B86305L10R
B86305L10R-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 130µH
Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 10A Whirihoranga Single Stage