B85121A2205A630
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B85121A2205A630
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 2UF 600V AXIAL
Ngā Rauemi: B85121A2205A630.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B85121A2205A630
Tau Wae B85121A2205A630 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 2UF 600V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1003 pcs Pepa Raraunga B85121A2205A630.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui -
Rahi Tae M6 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm) Raupapa B85121
Ratonga - Paa / Case Axial - Threaded Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 90dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 2µF Feed Through Capacitor 600V 63A Axial - Threaded Terminals
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 63A
Te kaha 2µF