B85121A2105A750
EPCOSEPCOS
B85121A2105A750 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B85121A2105A750
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL
Ngā Rauemi: B85121A2105A750.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B85121A2105A750
Tau Wae B85121A2105A750 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga B85121A2105A750.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M6 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 1.181" Dia x 2.165" L (30.00mm x 55.00mm) Raupapa B85121
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Axial - Threaded Terminals Ētahi Ingoa 495-4502
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 85dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Feed Through Capacitor 600V 75A Axial - Threaded Terminals
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 75A
Te kaha 1µF