B85121A2475A630
EPCOSEPCOS
B85121A2475A630 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B85121A2475A630
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 4.7UF 600V AXIAL
Ngā Rauemi: B85121A2475A630.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
12 pcs
102 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B85121A2475A630
Tau Wae B85121A2475A630 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 4.7UF 600V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1190 pcs Pepa Raraunga B85121A2475A630.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M6 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm) Raupapa B85121
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Axial - Threaded Terminals Ētahi Ingoa 495-4500
B85121A2475A630V1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 90dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Feed Through Capacitor 600V 63A Axial - Threaded Terminals DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 63A Te kaha 4.7µF