B84143A0020R106
EPCOSEPCOS
B84143A0020R106 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143A0020R106
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520/300VAC 20A CHASS
Ngā Rauemi: B84143A0020R106.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143A0020R106
Tau Wae B84143A0020R106 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520/300VAC 20A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1264 pcs Pepa Raraunga B84143A0020R106.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V, 300V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84143A
Ētahi Ingoa 495-4528
B84143A 20R106
B84143A 20R106
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 20A