B84143A0010A166
EPCOSEPCOS
B84143A0010A166 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143A0010A166
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143A0010A166.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143A0010A166
Tau Wae B84143A0010A166 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2283 pcs Pepa Raraunga B84143A0010A166.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 300V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 520V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect, Threaded Post (M5) Raupapa B84143
Ētahi Ingoa 495-75257
B84143A 10A166
B84143A 10A166
B84143A10A166-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 10A