B84143A0010R106
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143A0010R106
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143A0010R106.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143A0010R106
Tau Wae B84143A0010R106 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1466 pcs Pepa Raraunga B84143A0010R106.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84143A
Ētahi Ingoa B84143A 10R106
B84143A 10R106
B84143A10R106
B84143A10R106-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 10A