B82559A4472A020
EPCOSEPCOS
B82559A4472A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A4472A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82559A4472A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A4472A020
Tau Wae B82559A4472A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32193 pcs Pepa Raraunga B82559A4472A020.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU20
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-76070-2
B82559A4472A 20
B82559A4472A20
B82559A4472A20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.386" (9.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.4 mOhm Max I teie nei - Maama 22A