B82559A5612A025
EPCOSEPCOS
B82559A5612A025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A5612A025
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.1UH 28A 1.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.B82559A5612A025.pdf2.B82559A5612A025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A5612A025
Tau Wae B82559A5612A025 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 6.1UH 28A 1.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17176 pcs Pepa Raraunga 1.B82559A5612A025.pdf2.B82559A5612A025.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±7%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.996" L x 0.925" W (25.30mm x 23.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU25
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-3457
495-3457-1-ND
B82559A5612A 25
B82559A5612A25
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 6.1µH Teitei - Tae (Max) 0.470" (11.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.1µH Shielded Wirewound Inductor 1.6 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.6 mOhm I teie nei - Maama 28A