B82559A4222A020
EPCOSEPCOS
B82559A4222A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A4222A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82559A4222A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
115 pcs
345 pcs
575 pcs
805 pcs
1150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A4222A020
Tau Wae B82559A4222A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28629 pcs Pepa Raraunga B82559A4222A020.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU20
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-76069-2
B82559A4222A 20
B82559A4222A20
B82559A4222A20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 mOhm Max I teie nei - Maama 43A