B82559A0392A013
EPCOSEPCOS
B82559A0392A013 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A0392A013
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82559A0392A013.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A0392A013
Tau Wae B82559A0392A013 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50128 pcs Pepa Raraunga B82559A0392A013.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.421" W (13.00mm x 10.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU13
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-1865-1 Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.234" (5.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 12A 4.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm Whakatauranga onamata 12A
I teie nei - Maama 12A