B82559A0353A020
EPCOSEPCOS
B82559A0353A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A0353A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 35UH 7 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82559A0353A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A0353A020
Tau Wae B82559A0353A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 35UH 7 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25269 pcs Pepa Raraunga B82559A0353A020.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU20
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-76068-2
B82559A 353A 20
B82559A353A20
B82559A353A20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 35µH Teitei - Tae (Max) 0.559" (14.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 35µH Shielded Wirewound Inductor 7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max I teie nei - Maama 9.3A