B82559A0303A016
EPCOSEPCOS
B82559A0303A016 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A0303A016
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 30UH 8.5A 16.5 MOHM
Ngā Rauemi: B82559A0303A016.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A0303A016
Tau Wae B82559A0303A016 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 30UH 8.5A 16.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20692 pcs Pepa Raraunga B82559A0303A016.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.736" L x 0.681" W (18.70mm x 17.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU16
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard, 3 Lead
Ētahi Ingoa 495-75392-1 Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 30µH Teitei - Tae (Max) 0.445" (11.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 30µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 16.5 mOhm Max Nonstandard, 3 Lead
DC Resistance (DCR) 16.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 8.5A
I teie nei - Maama 9.2A