| Tau Wae | B72214S0350K551 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 393091 pcs | Pepa Raraunga | B72214S0350K551.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 56V | Varistor Voltage (Min) | 50.4V |
| Varistor Voltage (Max) | 61.6V | Raupapa | StandarD |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Paa / Case | Disc 14mm |
Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 45V |
| Maximum AC Volts | 35V | Te Tae Kaituku Taeke | 17 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 10J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm | I teie nei - Te tere | 1kA |
| Capacitance @ Frequency | 4200pF @ 1kHz |