B72214S0321K501
EPCOSEPCOS
B72214S0321K501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S0321K501
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S0321K501.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S0321K501
Tau Wae B72214S0321K501 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381213 pcs Pepa Raraunga B72214S0321K501.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa StandarD
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa 495-76435
B72214S 321K501
B72214S0321K501-ND
B72214S321K501
B72214S321K501-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 84J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 370pF @ 1kHz