B72214S0350K531
EPCOSEPCOS
B72214S0350K531 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S0350K531
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S0350K531.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S0350K531
Tau Wae B72214S0350K531 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306942 pcs Pepa Raraunga B72214S0350K531.pdf
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa StandarD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa B72214S 350K531
B72214S350K531
B72214S350K531-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 45V
Maximum AC Volts 35V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 10J
Whakaahuatanga Taipitopito 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 1kA
Capacitance @ Frequency 4200pF @ 1kHz