B65803N0063A048
Hua Hua
Tau Wae: B65803N0063A048
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE RM 63NH N48 2PCS
Ngā Rauemi: B65803N0063A048.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65803N0063A048
Tau Wae B65803N0063A048 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE RM 63NH N48 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74565 pcs Pepa Raraunga B65803N0063A048.pdf
Whānui 4.60mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato RM 4 Raupapa B65803
Ētahi Ingoa B65803N 63A 48
B65803N63A48
B65803N63A48-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga N48 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 11.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tautuhi Inanga (Al) 63nH Teitei 5.25mm