B65803N0016A001
Hua Hua
Tau Wae: B65803N0016A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE RM 16NH K1 2PCS
Ngā Rauemi: B65803N0016A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65803N0016A001
Tau Wae B65803N0016A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE RM 16NH K1 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44446 pcs Pepa Raraunga B65803N0016A001.pdf
Whānui 4.60mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato RM 4 Raupapa B65803
Ētahi Ingoa B65803N 16A 1
B65803N16A1
B65803N16A1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga K1 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 11.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Permeability Tuatahi (μi) 80 Tautuhi Inanga (Al) 16nH
Teitei 5.25mm Putanga Gapped