B65803J0063A087
Hua Hua
Tau Wae: B65803J0063A087
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65803J0063A087.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65803J0063A087
Tau Wae B65803J0063A087 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84877 pcs Pepa Raraunga B65803J0063A087.pdf
Whānui 4.60mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato RM 4 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65803J 63A 87
B65803J63A87
B65803J63A87-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 11.3 Tuhinga N87
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Te roa 11.00mm
Teitei 10.50mm Putanga -