B58100A0628A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58100A0628A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP
Ngā Rauemi: B58100A0628A000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58100A0628A000
Tau Wae B58100A0628A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 20306 pcs Pepa Raraunga B58100A0628A000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±3.6% Mana - Max 18mW
Packaging Bulk Paa / Case Pipe Sensor Assembly
Ētahi Ingoa B58100A 628A
B58100A628A
B58100A628A-ND
Tae Mahi 5°C ~ 85°C