B58100A0463A000
EPCOSEPCOS
B58100A0463A000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58100A0463A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP
Ngā Rauemi: B58100A0463A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58100A0463A000
Tau Wae B58100A0463A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 27446 pcs Pepa Raraunga B58100A0463A000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±3% Mana - Max 18mW
Packaging Bulk Paa / Case Pipe Sensor Assembly
Ētahi Ingoa 495-6719
B58100A 463A