B58100A0507A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58100A0507A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP
Ngā Rauemi: B58100A0507A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58100A0507A000
Tau Wae B58100A0507A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 25339 pcs Pepa Raraunga B58100A0507A000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±3.6% Mana - Max 18mW
Packaging Bulk Paa / Case Pipe Sensor Assembly
Ētahi Ingoa B58100A 507A
B58100A507A
B58100A507A-ND
Tae Mahi 5°C ~ 85°C
Momo Tae Clip On Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Length - Wire Wire -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%