B43464A5108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43464A5108M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: B43464A5108M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43464A5108M000
Tau Wae B43464A5108M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5746 pcs Pepa Raraunga B43464A5108M000.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.031" Dia (51.60mm)
Raupapa B43464 Ripple Current @ Low Frequency 4.7A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 495-77157
B43464A5108M
B43464A5108M-ND
B43464A5108M000-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 138 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose