B43464A4109M000
Hua Hua
Tau Wae: B43464A4109M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: B43464A4109M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43464A4109M000
Tau Wae B43464A4109M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1013 pcs Pepa Raraunga B43464A4109M000.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm)
Raupapa B43464 Ripple Current @ Low Frequency 22.4A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43464A4109M
B43464A4109M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 15 mOhms Teitei - Tae (Max) 6.681" (169.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose