B43464A4129M000
Hua Hua
Tau Wae: B43464A4129M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: B43464A4129M000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43464A4129M000
Tau Wae B43464A4129M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga B43464A4129M000.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm)
Raupapa B43464 Ripple Current @ Low Frequency 26.1A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43464A4129M
B43464A4129M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 13 mOhms Teitei - Tae (Max) 7.547" (191.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose