B43454A9688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43454A9688M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: B43454A9688M000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 884 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43454A9688M000
Tau Wae B43454A9688M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 884 pcs Pepa Raraunga B43454A9688M000.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm)
Raupapa B43454 Ripple Current @ Low Frequency 15.1A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43454A9688M
B43454A9688M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 25 mOhms Teitei - Tae (Max) 6.681" (169.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 32 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose