B43454A9478M000
Hua Hua
Tau Wae: B43454A9478M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: B43454A9478M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43454A9478M000
Tau Wae B43454A9478M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1004 pcs Pepa Raraunga B43454A9478M000.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm)
Raupapa B43454 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43454A9478M
B43454A9478M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 34 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 42 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose