B43454A9338M000
Hua Hua
Tau Wae: B43454A9338M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: B43454A9338M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43454A9338M000
Tau Wae B43454A9338M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1805 pcs Pepa Raraunga B43454A9338M000.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.532" Dia (64.30mm)
Raupapa B43454 Ripple Current @ Low Frequency 8.9A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa B43454A9338M
B43454A9338M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 52 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose