B32923H3105K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32923H3105K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
Ngā Rauemi: B32923H3105K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32923H3105K000
Tau Wae B32923H3105K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78768 pcs Pepa Raraunga B32923H3105K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm) Raupapa B32923
Ratonga AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32923H3105K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 1µF