B32923E3225M
EPCOSEPCOS
B32923E3225M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32923E3225M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
Ngā Rauemi: B32923E3225M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32923E3225M
Tau Wae B32923E3225M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4473 pcs Pepa Raraunga B32923E3225M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm) Raupapa B32923
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3820
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 2.2µF