B32923E3335M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32923E3335M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL
Ngā Rauemi: B32923E3335M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32923E3335M
Tau Wae B32923E3335M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4822 pcs Pepa Raraunga B32923E3335M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Raupapa B32923
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.161" (29.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono EMI, RFI Suppression