B32562J3125K000
Hua Hua
Tau Wae: B32562J3125K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.2UF 10% 2-DIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J3125K000
Tau Wae B32562J3125K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 10% 2-DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152096 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi - Raupapa B32562
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32562J3125K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF Film Capacitor Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1.2µF