B32562J3224K000
Hua Hua
Tau Wae: B32562J3224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562J3224K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J3224K000
Tau Wae B32562J3224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280962 pcs Pepa Raraunga B32562J3224K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32562 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2-DIP
Ētahi Ingoa B32562J3224K
B32562J3224K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose