B32562J3105J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32562J3105J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 250VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562J3105J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J3105J000
Tau Wae B32562J3105J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 250VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203737 pcs Pepa Raraunga B32562J3105J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.276" W (16.50mm x 7.00mm) Raupapa SilverCap™ B32562
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32562J3105J
B32562J3105J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1µF