B32526R6226K000
Hua Hua
Tau Wae: B32526R6226K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32526R6226K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32526R6226K000
Tau Wae B32526R6226K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9867 pcs Pepa Raraunga B32526R6226K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32526 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32526R6226K
B32526R6226K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 22µF