B32526R6226J000
EPCOSEPCOS
B32526R6226J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32526R6226J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32526R6226J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32526R6226J000
Tau Wae B32526R6226J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8007 pcs Pepa Raraunga B32526R6226J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Raupapa B32526
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32526R6226J
B32526R6226J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.673" (42.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 22µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression