B32526R6106K000
Hua Hua
Tau Wae: B32526R6106K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32526R6106K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32526R6106K000
Tau Wae B32526R6106K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16573 pcs Pepa Raraunga B32526R6106K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.709" W (41.50mm x 18.00mm) Raupapa B32526
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32526R6106K
B32526R6106K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.280" (32.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression