B32231D8224K000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D8224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D8224K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D8224K000
Tau Wae B32231D8224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5750 pcs Pepa Raraunga B32231D8224K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" W, 0.315" T x 0.748" L (13.00mm, 8.00mm x 19.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D8224K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 0.22µF