B32231D8684M000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D8684M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D8684M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D8684M000
Tau Wae B32231D8684M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86237 pcs Pepa Raraunga B32231D8684M000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" W, 0.394" T x 1.260" L (16.00mm, 10.00mm x 32.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D8684M
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose